Xvision_www
www

Tworząc stronę w internecie ważne jest żeby trafiała bezpośrednio do Twoich docelowych odbiorców i dawała im dokładnie to czego szukają.

Dlatego zanim zaczynamy wykonywać stronę najpierw badamy rynek na którym funkcjonuje Twoja firma, określamy docelowych odbiorców Twojej strony, sprawdzamy ich upodobania i jakie frazy mogą wpisywać szukając Twojej strony w internecie.

Następnie wybieramy frazy, które są najczęściej wpisywane i to właśnie one posłużą nam jako szkielet wokół którego zbudujemy Twoją nową stronę. Kiedy mamy już mapę strony określamy jaka ma być funkcjonalność i wygląd strony, mając te informacje tworzymy projekt graficzny dopasowany zarówno do Twoich upodobań jak i tego czego oczekuje odbiorca Twojej strony. Po stworzeniu projektu graficznego, kiedy już jesteś pewien że strona Ci się podoba przystępujemy do kodowania strony.

Na końcu umieszczamy stronę na serwerze, zakładamy Twoje firmowe konta pocztowe i kiedy wszystko jest już gotowe przystępujemy do pozycjonowania Twojej nowej strony w google w taki sposób żeby dotarła do tych osób, które określiliśmy na samym początku.

Dobrym elementem kampanii reklamowych w internecie są również firmowe konta na facebooku, adwordsy oraz umieszczanie banerów flashowych w serwisach, które przekierują użytkowników na Twoją stronę.

eventy